Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим!

Дата: 26.04.2021 08:09

Минуло 35 років від того  дня, коли страшна аварія на Чорнобильській атомній електростанції розділила нашу епоху на «до» і «після». Одну з найбільших світових  катастроф знає і пам’ятає весь світ. І насамперед – Україна, в серці  якої та на землі залишилася незагоєна рана.

Це день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, людей, які ціною власного життя та здоров’я здолали страшну трагедію ХХ століття.

Це не лише день пам’яті про чорнобильську катастрофу, а й знаменна дата, що нагадує всім про героїчні зусилля наших співвітчизників, які вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією, заради спасіння нашої землі та людей від страшної аварії. Ми у невідплатному боргу перед ними. Тож вшановувати їх маємо постійно, щодня, оточивши увагою, розумінням, теплом і любов’ю.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції! Нині ми низько схиляємо голову перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, аби зупинити аварію, не роздумуючи, що буде з ними потім.

Щиро бажаємо вам і вашим близьким життєвої енергії, сімейного затишку, терпіння, простого щастя і великої удачі, шани та людської вдячності.

Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя в боротьбі з радіаційною катастрофою, долаючи її наслідки.

Події 35-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь.