Результати конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства “Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги” Устинівської селищної ради

Дата: 27.04.2021 15:22

Конкурсна комісія з проведення конкурсу на зайняття  посади директора комунального некомерційного підприємства “Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги”  Устинівської селищної ради  на засіданні, яке відбулося 26 квітня 2021 року  вирішила визнати учасника конкурсу САПРИКІНУ Любов Іванівну такою, що відповідає встановленим вимогам та переможницею конкурсу. Внести подання Устинівському  селищному голові  стосовно призначення її  на посаду директора комунального некомерційного підприємства   “Устинівський центр первинної медико-санітарної допомоги”  Устинівської селищної ради.