Устинівська селищна рада оголошує конкурс на вакантну посаду провідного спеціаліста сектору служби у справах дітей ( 1 посада)

Дата: 30.04.2021 10:08

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду провідного спеціаліста сектору служби у справах дітей: вища освіта не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом не менше 2 років,  володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Документи для участі в конкурсі подаються в установленому законодавством України порядку протягом 30 днів з дня опублікування оголошення.

До заяви про участь у конкурсі додаються: особова картка (форма П-2ДС), 2 фотокартки, автобіографія, копії документів про освіту, копія паспорта, декларація про доходи за минулий рік (кандидата на посаду).

За довідками звертатись в Устинівську селищну раду, вул. Ювілейна, 2 каб. 29.