Устинівська селищна рада оголошує конкурс на створення бренду нашого краю

Дата: 06.05.2021 15:22

Для створення позитивного іміджу,  економічного, наукового та соціального потенціалу громади, Устинівська селищна рада оголошує конкурс на створення  бренду  Устинівської селищної територіальної громади, який буде використовуватися в усіх сферах  діяльності нашої громади.

У конкурсі можуть брати участь як фізичні, так і юридичні особи. Участь у конкурсі безкоштовна. З положенням про  проведення конкурсу, яким визначені умови його проведення та вимоги до конкурсних робіт,   можна ознайомитись тут.

Графічне зображення повинне являти собою бренд, що асоціюється з історією, культурою та традиціями Устинівщини, спрямований на підвищення духу патріотизму, любові жителів до свого краю, формування духовності, виховання молодого покоління в дусі поваги до історії, народних традицій, звичаїв тощо.

Конкурсні роботи надсилаються  або подаються на розгляд конкурсної комісії в електронному вигляді протягом 14 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс (до 20 травня 2021 р. включно) на електронну адресу economika_ust@ukr.net  або за адресою: смт. Устинівка вул. Ювілейна, 2, 2-й поверх кабінет 24.

Запрошуємо всіх взяти активну  участь у конкурсі !!!