ПРОТОКОЛ № 2 Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Устинівського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради

Дата: 12.05.2021 10:32

Місце проведення: зал засідань Устинівської селищної ради. Час проведення: 09.00. Дата проведення 12.05.2021 року.

Присутні: 6 чоловік

Голова комісії:  Сусідко Геннадій Анатолійович - заступник селищного голови

з питань   діяльності   виконавчих органів ради

Секретар комісії: Присяжнюк Антоніна Вікторівна — спеціаліст І категорії

відділу  організаційно правового забезпечення та персоналу

Члени комісії: Колісник Людмила Миколаївна — головний спеціаліст

відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради

Мудрак Сергій Володимирович   - головний спеціаліст відділу

освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради

Мулява Олена Олександрівна- начальник відділу організаційно

– правового забезпечення та персоналу

Сербіненко Олександр Миколайович   - начальник відділу

освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради

Засідання конкурсної комісії  вів  голова комісії  Сусідко Геннадій Анатолійович  – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

СЛУХАЛИ: Сусідка Г.А., який запропонував розглянути  ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання комісії:

1.Про розгляд заяви та документів, поданих претендентом на зайняття вакантної посади  директора Устинівського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради

2.Про допуск претендентів до участі в конкурсі.

Поставив дану пропозицію на голосування.

Прошу голосувати.

Голосували: за ”6”, утримались – "0", проти – "0".

Рішення прийнято одноголосно. Порядок денний засідання конкурсної комісії затверджено.

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

1.СЛУХАЛИ: Про розгляд заяви та документів, поданих претендентом на зайняття вакантної посади  директора Устинівського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради

ВИСТУПИВ: Сусідко Г.А., який повідомив, що до конкурсної комісії надійшла одна заява про участь у конкурсі з поданими до неї документами від Лещенко Жанни Іванівни.

Дана заява зареєстрована, як вхідна кореспонденція Устинівської селищної ради за  Вх.№ 5 від 05.05.2021 року. Документи надійшли у строк, який закінчувався 07.05.2021 року. Ознайомив членів комісії із змістом заяви.

Конкурсною комісією був проведений огляд документів, поданих претендентом Лещенко Ж.І. Встановлено, що документи подані в повному обсязі згідно переліку.

2. СЛУХАЛИ: Про допуск претендента до участі в конкурсі.

ВИСТУПИВ: Сусідко Г.А.-  голова комісії, який відмітив, що конкурсній комісії необхідно розглянути подані документи на відповідність заявленим вимогам, в тому числі кваліфікаційним вимогам, для прийняття конкурсною комісією рішення про допуск претендента до участі в конкурсі.

Конкурсною комісією був проведений огляд поданих документів Лещенко Ж.І.               Після проведеного огляду, встановлено, що документи претендента Лещенко Ж.І. відповідають вимогам, згідно умов конкурсу.

ВИСТУПИВ: Сусідко Г.А.  поставив на голосування пропозицію щодо визнання документів, поданих претендентом Лещенко Ж.І. такими, що подані в повному обсязі та допуску Лещенко Ж.І. до участі в конкурсі на зайняття вакантної посади директора Устинівського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради.

"Прошу голосувати".

Голосували: за-”6”, утримались – "0", проти – "0".

Рішення прийнято одноголосно.

ВИРІШИЛИ:

1.Визнати документи, подані претендентом Лещенко Жанною Іванівною такими, що подані в повному обсязі та відповідають встановленим вимогам.

2.Допустити до участі в конкурсі на зайняття вакантної посади директора    Устинівського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради Лещенко Жанну Іванівну.

ВИСТУПИВ: Сусідко Г.А., який повідомив, що конкурс на зайняття вакантної посади   директора Устинівського закладу дошкільної освіти Устинівської селищної ради буде проходити 14.05.2021 року о 9.00 годині в сесійній залі Устинівської селищної ради.

Питання порядку денного засідання розглянуто. На цьому засідання конкурсної комісії оголошується закритим.

Голова конкурсної комісі         оригінал підписано        Геннадій СУСІДКО

Секретар конкурсної

комісії                                         оригінал підписано        Антоніна ПРИСЯЖНЮК

Члени конкурсної комісії         оригінал підписано        Людмила КОЛІСНИК