Навели лад у парку

Дата: 12.05.2021 15:17

Перед початком сезону літнього відпочинку в центральному парку Новоігорівки проведено прибирання. Приємно відмітити, що  активно відгукнулась на заклик старости Шапошнікова О.В. саме молодь. Зібравшись  в парку, дівчата та хлопці прибрали сміття, підмели дитячий майданчик, згребли та винесли на причеп сухостій. Сумлінно працювали Горб Олесандр, Борщенко Олексій, Сас Андрій, Язан Анастасія, Євдокимов Олександр, Шапошніков Анотолій, Сула Дар’я, Мазорук Артем. Хочеться відмітити допомогу наймолодшої учасниці Кочергіної Варвари. Роботи по вирубці порослі проводив Ломака Олександр та  Шапошніков Олександр. Причіп для вивозу сміття надав директор ПСП «Димитрово» Середенко О.М.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису