Засідання оргкомітету

Дата: 18.05.2021 17:42

18 травня 2021 року  відбулося засідання оргкомітету  з підготовки та відзначення  на території Устинівської громади  Міжнародного дня захисту дітей. В засіданні взяли участь  заступники селищного голови  Наталія  СІВОВА    та  Геннадій  СУСІДКО, а також керівники структурних підрозділів селищної ради.

В ході засідання  було  обговорено  план основних напрямків, відповідно до яких будуть організовані заходи, пов’язані з відзначенням Дня захисту дітей.

Зокрема,   заплановано проведення у загальноосвітніх навчальних закладах урочистих лінійок, святкового концерту за участю вихованців школи естетичного виховання, відзначення переможців регіональних конкурсів, а також заплановано зустрічі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.