Дата: 21.05.2021 15:29

З нагоди відзначення Всесвітнього дня вишиванки в Будинку культури Устинівської селищної ради 20 травня 2021 року відбулося свято вишиванки «А над світом українська вишивка цвіте» - свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного українського одягу, вишивки рушників, картин. Учасники свята урочистою ходою завітали до Будинку культури Устинівської селищної ради.

На святі були присутні селищний голова Ігор  Пеньков, жителі селища, учні КЗ «Устинівське НВО ЗШ І-ІІІ ступенів», працівники відділів, секторів селищної ради, організацій та установ, майстри декоративно-ужиткового мистецтва творчого об'єднання «Дивосвіт».

З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова.   Творчі працівники установ культури підготували концертну програму, присвячену вишиванці. Це Емілія Довгенко, Дмитро Малетич (Ганно-Требинівський СБК), Морус Галина, Олена Михайлевич, Ірина Борисенко (Інгульський СБК). Вела святкову програму Вікторія Семенченко.

Після закінчення святкової частини  присутні мали змогу переглянути виставку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Дуже сподобалися гостям свята роботи Пінчук Світлани Олександрівни: (картини, ікони вишиті бісером, серветки) з Устинівки, Вовненко Надії Іванівни (український жіночий одяг вишитий бісером, картини, ікони) – с. Лебедине, Колесник Вікторії Григорівни, Морус Галини Олександрівни, Лохненко Тетяни Федорівни (вишиті хрестиком, гладдю скатертини, картини, українські віночки прикраса до українського жіночого одягу, вишиті рушники) –

с. Інгульське, Вольви Надії Леонідівни, Панасюк Галини Марківни ( вишиті рушники хрестиком, гладдю, серветки, картини, скатертини).

Також гості свята мали змогу завітати в Устинівський музей історії, де директор музею Олександр Щерюк ознайомлював відвідувачів із одним із найдавніших та найпоширеніших видів народної творчості вишивкою та експонатами музею.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису