Нарада з діловодами

Дата: 24.05.2021 16:40

24 травня поточного року під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Геннадія Сусідка та начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Устинівської селищної ради  Едуарда Юшка  відбулася нарада з діловодами селищної ради. Учасників наради було ознайомлено з  Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19 лютого 2021 року № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва» , також обговорювалися питання порядку реєстрації пасік, виплати дотації за наявні бджолосім’ї, яка надається на безповоротній основі власникам бджолосімей у розрахунку 200 грн за кожну.

Отриману інформацію діловоди будуть використовувати у повсякденній роботі з мешканцями територіальної громади.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису