ПРОТОКОЛ №2 Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу “Устинівський музей історії” Устинівської селищної ради

Дата: 25.05.2021 14:23

ПРОТОКОЛ №2

Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунального закладу  “Устинівський музей історії”

Устинівської селищної ради

Місце проведення: зал засідань Устинівської селишної ради. Час проведення: 10.00  Дата 25.05.2021 року

Присутні:

комісії:       СУСІДКО                              заступник селищного голови

Геннадій Анатолійович           з питань   діяльності

виконавчих органів ради

комісії:         ГОНЧАРЕНКО                    - спеціаліст першої категорії

Лариса Миколаївна                   відділу організаційно-правового

забезпечення та персоналу

Члени комісії:

МУЛЯВА                            -начальник відділу організаційно –

Олена Олександрівна         правового забезпечення та

персоналу

ЖАРІКОВА                         - головний спеціаліст відділу культури

Ольга Володимирівна          туризму та культурної спадщини

Устинівської селищної ради

КОЛОМІЄЦЬ                     - бухгалтер централізованої бухгалтерії

Наталія Миколаївна           відділу культури, туризму та культурної

спадщини Устинівської селищної ради

Відсутні:  Прейма Світлана Миколаївна

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Заслуховування публічної презентації проекту програми розвитку закладу культури на один і п’ять років та проведення співбесіди з учасником конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального закладу  “Устинівський музей історії”  Устинівської селищної ради.

2.Визначення шляхом голосування кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам згідно чинного законодавства.

3.Про оприлюднення результатів конкурсу на офіційному веб-сайті  Устинівської селищної ради.

РОЗГЛЯД ПИТАНЬ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

СЛУХАЛИ: Про заслуховування публічної презентації проекту програми розвитку закладу культури на один і п’ять років та проведення співбесіди з учасником конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального закладу  “Устинівський музей історії”  Устинівської селищної ради

ВИСТУПИВСусідко Г.А.  – голова конкурсної комісії

1.Проінформував присутніх, що за результатами розгляду заяви та документів, поданих на зайняття вакантної посади  директора комунального закладу  “Устинівський музей історії”  Устинівської селищної ради,  конкурсною комісією прийнято рішення про допуск до конкурсу одного претендента –  Щерюка Олександра Васильовича.

Зазначив про критерії оцінки публічної презентації та запропонував заслухати публічну презентацію учасника  Щерюка О.В. провести з ним співбесіду.

Запропонував встановити регламент по часу на публічну презентацію  не більше 20 хвилин, з можливістю надання 5 хвилин додаткових, в разі потреби.

Поставив пропозицію на голосування.

Прошу голосувати.

Голосували: за -”5”, утримались – «0», проти – «0».

Рішення прийнято одноголосно

Конкурсна комісія заслухала  публічну презентацію Щерюка О.В.

Члени конкурсної комісії провели співбесіду з учасником конкурсу             Щерюком О.В. у форматі запитання – відповідь (відеозапис засідання конкурсної комісії оприлюднений на офіційному веб-сайті  Устинівської селищної ради за посиланням: https://ustynivka-gromada.gov.ua/vakansii-17-46-07-03-12-2020/.

ВИСТУПИЛИ :

ВИСТУПИВ: Сусідко Г.А. -  голова комісії запропонував взяти заслухану інформацію до відома.

Прошу голосувати за дану пропозицію:

Голосували- за  “5”, утримались – «0», проти – «0».

Рішення прийнято .

2. СЛУХАЛИ: Визначення шляхом голосування кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам чинного законодавства.

ВИСТУПИВСусідко Г.А. - голова комісії.

Відповідно до результатів заслуховування публічної презентації, проведеної співбесіди, враховуючи ділові, моральні, професійні якості учасника, відповідність вимогам, заявленими умовами конкурсу, конкурсна комісія повинна визначити переможця конкурсу на зайняття вакантної посади  директора комунального закладу  “Устинівський музей історії”  Устинівської селищної ради

Сусідко Г.А. поставив  на голосування пропозицію щодо обрання переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального  закладу  “Устинівський музей історії”  Устинівської селищної ради Щерюка О.В.

Прошу голосувати.

Голосували- за "5”, утримались – «0», проти – «0».

Рішення прийнято одноголосно.

Сусідко Г.А. наголосив присутнім, що за результатами  голосування  переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального  закладу  “Устинівський музей історії”  Устинівської селищної ради  визнано Щерюка Олександра Васильовича.

ВИРІШИЛИ: Визнати переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади  директора комунального  закладу  “Устинівський музей історії”  Устинівської селищної ради визнано Щерюка Олександра Васильовича.

3.СЛУХАЛИ: Про оприлюднення результатів конкурсу на  офіційному веб-сайті Устинівської селищної ради : https://ustynivka-gromada.gov.ua/vakansii-17-46-07-03-12-2020/.

Голова комісії проінформував, що відповідно до Порядку проведення конкурсу, результати оприлюднюються на офіційному веб-сайті органу управління.

Прошу голосувати.

Голосували: за  -”5”, утримались – «0», проти – «0».

Рішення прийнято одноголосно.

ВИРІШИЛИ:

1.Оприлюднити результати конкурсу на  офіційному веб-сайті  Устинівської селищної ради  : https://ustynivka-gromada.gov.ua/vakansii-17-46-07-03-12-2020/.

Питання порядку денного засідання розглянуто. Зауважень щодо ведення засідання не надходило. На цьому засідання конкурсної комісії оголошується закритим.

Голова конкурсної комісії       оригінал підписано   Геннадій СУСІДКО

Секретар конкурсної комісії     оригінал  підписано  Лариса ГОНЧАРЕНКО

Члени конкурсної комісії

оригінал підписано     Олена МУЛЯВА