Подяка спонсорам

Дата: 02.06.2021 10:25

Мала Батьківщина - наш скарб. Розвивати, підтримувати і дбати про свій край - святий обов`язок кожного громадянина.

Це добре розуміють наші спонсори, які і словом, і ділом завжди приходять на допомогу громаді. Весна 2021 року порадувала дощами та рясними травами. Тому у благоустрої території не обійтися без бензокоси. З цього приводу мешканці Ганно-Требинівки звернулися за допомогою до небайдужих громадян і отримали довгоочікуваний подарунок!

Не залишились осторонь від доброї справи: Мкртчян Сурен Алешайович, Гриджук Олександр Миколайович, Борисенко Володимир Юрійович, Гром Іван Анатолійович, Чупрун Сергій Леонідович, Гриджук Микола Іванович, Євстратенко Микола Володимирович, Федунець Ігор Юрійович, Гром Микола Анатолійович.

Висловлюємо щиру подяку нашим спонсорам за допомогу! Ця підтримка - свідчення вашого небайдужого ставлення до проблем малої Батьківщини та рідної України. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.