Партнерство Бюро правової допомоги та сектору пробації

Дата: 18.06.2021 11:44

Партнерство в пробації – це об’єднання, консолідація можливостей різних організацій та установ для забезпечення ефективності пробації, можливість удосконалення інструментів пробації, вирішення криміногенних потреб засуджених, що сприяє підвищенню безпеки в громадах. Завдяки партнерським організаціям проблеми клієнтів пробації вирішуються та в них з’являється шанс на повноцінне життя без спокуси вчинення нових правопорушень.

Так, в рамках Меморандуму про співпрацю юристи Устинівського бюро з надання безоплатної правової допомоги Валентин Баранов та Наталія Пономар періодично консультують клієнтів пробації в приміщенні Устинівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області. Підобліковіпробації мають змогу звернутись зі своїми правовими питаннями, адже перебуваючи у конфлікті з законом, кожен має право на забезпечення його конституційних прав. Відповідно до статті 7 Кримінально-виконавчого кодексу України, «держава поважає і охороняє права, свободи і законні інтереси засуджених, забезпечує необхідні умови для їх виправлення і ресоціалізації, соціальну і правову захищеність та їх особисту безпеку». Спеціалісти Бюро постійно надають допомогу у вирішенні правових питань. До прикладу засуджені цікавляться особливостями відновлення документів, вирішення житлових спорів розірвання актів цивільного стану та інше. Надаються консультації також за темами: «Порядок реєстрації чи розірвання актів цивільного стану», «Твої права-надійний захист», «Як вирішити спір» та розповсюджуються інформаційні буклети.