Привітання з Днем молоді!

Дата: 27.06.2021 07:57

Молодість – час мрій і надій, пошуку, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

З нагоди світлого свята, Дня молоді, бажаю вам мирного неба, світлого майбутнього, здоров’я, любові, життєвої енергії, завзяття, наполегливості та втілення в життя своїх прагнень та сподівань. Нехай збуваються всі ваші задуми та мрії. Щастя вам і віри у власні сили!

Нехай не згасне вiра у добру долю України, майбутнє якої у ваших руках! Хай у ваших родинах завжди панують здоров’я, злагода i достаток!

З повагою селищний голова ІГОР ПЕНЬКОВ.