Жителі Новоігорівки вдячні депутату за ремонт дороги

Дата: 06.07.2021 15:10

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив директор ПСП «Димитрово», депутат Устинівської селищної  ради Середенко О. М., який  ніколи не залишається осторонь проблем мешканців Новоігорівки. Ось і зараз Олексій Миколайович організовує  ямковий ремонт найбільш проблемних ділянок доріг в селі. Вже відремонтовано покриття на вулицях Молодіжна, Димитровська, Центральна, Шкільна, провулки Мічуріна та Першотравневий. Покращення стану доріг забезпечить безпечне пересування автомобільному транспорту, шкільному автобусу та екстреним службам.

Активні роботи по ремонту доріг  ще тривають. Окрема подяка рядовим працівникам, які під палаючим 35-градусним червневим  сонцем виконують цю нелегку роботу.

Добрі справи не залишаються непоміченими. Упевнені, що Ваш приклад, Олексіє Миколайовичу, показовий і для інших благодійників. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за розвиток об’єднаних громад. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису