Нарада працівників органів пробації та державної виконавчої служби

Дата: 06.07.2021 15:37

На початку липня 2021 року на базі Устинівського районного відділу державної виконавчої служби Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) було проведено робочу зустріч старшого інспектора Устинівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Тамари Коцюр з виконуючим обов’язки  начальника відділу виконавчої служби Олександром Бурею.

Зокрема, було висвітлено питання виконання адміністративного стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт як ефективного механізму боротьби зі злісними неплатниками аліментів. Виконуючим обов’язки начальника виконавчої служби Олександром Бурею було зазначено, що на даний час до суду готуються біля пяти  матеріалів щодо неплатників аліментів.

Також в ході робочої зустрічі було розглянуто актуальні питання щодо процедури стягнення працівниками відділу виконавчої служби на користь держави процесуальних витрат із засуджених осіб, котрі є зокрема клієнтами пробації.

Отже, в результаті проведеної наради було проаналізовано ефективність існуючої співпраці, а також виокремлено актуальні напрямки взаємодії на майбутнє.