Дотримуйтеся правил благоустрою та громадського порядку

Дата: 27.07.2021 13:19

Правилами благоустрою, дотримання чистоти та громадського порядку встановлено права та обов’язки  установ, організацій, громадян, фізичних  осіб- підприємців по дотриманню в належному санітарному стані всіх об’єктів благоустрою: дворів,  парків,  вулиць,  дитячих і спортивних майданчиків тощо. Зараз, в період літнього відпочинку дітей, збільшилося відвідування ними  громадських місць і разом з тим побільшало сміття, обгорток від морозива та цукерок на вулицях селища і сіл громади. Щотижня трапляються випадки руйнації інвентаря на спортивному та ігровому майданчиках  у парку, відірвані від парканів дощечки, кучі пластикових пляшок і пакетів. Дуже прикро, що більшість об’єктів руйнують самі ж жителі, які навпаки повинні оберігати і утримувати в належному стані майно громади.

Устинівська селищна рада закликає мешканців територіальної громади дотримуватися правил благоустрою, підтримувати чистоту і порядок на всіх об’єктах, пояснювати дітям про важливість збереження навколишнього природного середовища для повноцінного життя людини.

Шануйте працю своїх колег і друзів, бережіть майно громади та об’єкти благоустрою, адже воно належить всім  нам!