Проведено черговий рейд «Діти вулиці»

Дата: 04.08.2021 11:47

З метою реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист,  всебічний розвиток та виховання в сімейному середовищі 03 серпня 2021 року працівниками сектору служби у справах дітей та  відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Устинівської селищної ради  проведено черговий профілактичний рейд «Діти вулиці» у с. Брусівка.

В ході проведення рейду обстежено умови проживання 3 родин, в яких проживає 11 дітей, із них 6 перебувають на обліку соціальних служб, як такі що опинилися в складних життєвих обставинах.

Батькам наголошено на створенні належних умов для проживання і виховання дітей, дотриманні здорового способу життя, недопущенні випадків насильства над дітьми, підготовку до навчального року. Надано терміни щодо усунення виявлених недоліків.

Одній сім’ї винесено офіційне попередження за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Шановні батьки! Пам’ятайте, що ви несете відповідальність за життя і здоров’я своїх дітей. Не довіряйте дітей особам, які не несуть за них ніякої відповідальності. Невиконання батьками або особами, що їх замінюють обов’язків щодо виховання дітей тягне за собою адміністративну відповідальність згідно із ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Бережіть своїх дітей!