До відома!!!

Дата: 11.08.2021 14:41

З метою підтримки багатодітних малозабезпечених сімей

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВОЮ від 4 серпня 2021 р. N 803 затвердив Порядок виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.

Згідно з п. 3 Порядку одноразова грошова допомога виплачується багатодітним сім'ям, які станом на 1 серпня 2021 р. є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям. Допомога призначається на кожну дитину з багатодітної малозабезпеченої сім'ї, яка станом на 1 серпня 2021 р. має вік 6-18 років (включно).

Одноразова грошова допомога надається у розмірі 2000 гривень на кожну дитину. Виплата проводиться за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям з числа багатодітних сімей без звернення таких одержувачів.