Апаратна нарада

Дата: 12.08.2021 11:13

12 серпня 2021 року відбулася нарада під головуванням  заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сівової Н.М. з керівниками відділів та секторів виконавчого комітету селищної ради та структурних підрозділів.

Під час наради розглядалося  питання про хід  вакцинації населення Устинівської територіальної громади від COVID-19 та про  роботу пункту щеплення. Заслухали директора КНП «Устинівський центр первинної медико - санітарної допомоги» Саприкіну Л.І., яка доповіла про готовність пункту щеплення вакцинувати громадян та про те, що лікарня забезпечена необхідною кількістю вакцини.

Також  було розглянуто організаційні питання щодо підготовки святкування Дня Державного Прапора України,  Дня Незалежності та Дня громади.

За результатами наради надано відповідні доручення.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису