Святкування у Степанівці

Дата: 30.08.2021 11:32

28 серпня в Степанівці було проведено свято, присвячене Дню Незалежності України та Дню села. За фінансової підтримки  селищного голови Пенькова І.О., депутата селищної ради   Юдіна Д.А. , ФОП Середенко Д.С.,  одноосібників села  відбулося святкування та нагородження  подяками за підтримку у проведені свята.

Вручено подарунки найстаршій  жінці  села,  багатодітній  сім' ї, сім'ї, яка прожила у шлюбі 55 років,  молоді, яким виповнилося 30 років, тобто ровесникам незалежності.

Найголовнішою окрасою урочистого концерту став відеоматеріал "Історія села", який заздалегідь підготували учасники концерту разом з директором СБК.

Після урочистостей всіх присутніх та запрошених пригощали варениками, пловом та біляшами.