Святковий концерт в Інгульському

Дата: 30.08.2021 11:33

22 серпня 2021 року в с. Інгульське відбувся святковий концерт до Дня Незалежності України, який розпочався Гімном України. Ведуча Личман Марина до привітального слова запросила старосту Федунець Т.М. та депутата селищної ради Гриджука В.М., які привітали всіх присутніх від себе особисто та від голови селищної ради Пенькова І.О.  Крім привітальних слів приємні  подарунки  було вручено   найстаршій  жительці  села Веретельник Галині Володимирівні, наймолодшій  жительці Трофімовій  Юлі, а також вокальному  гурту  «Дівчата». Концертна програма була насиченою та змістовною, виступи вокального гурту «Дівчата» переплітались з виступами дітей, дуже розчулили глядачів пісні у виконанні  Борисенко Ірини – «Ой, чого ж ти, мамо»  та Оксани Лещенко – «Квітка-душа», а  повеселила жартівлива пісня «Варенички», яка супроводжувалась танком «вареничків». Глядачі бурхливими оплесками зустрічали кожен виступ артистів. Після концерту всі бажаючі могли фотографуватись біля тематичної фотозони, а дітей пригощали морозивом.Завершилось свято традиційно – дискотекою.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису