Засідала комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 08.09.2021 15:55

8 вересня 2021 року  під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадія Сусідка проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини. В засіданні взяли участь  керівники окремих структурних підрозділів селищної ради.

Комісія розглянула питання :

- про влаштування під піклування та опіку неповнолітніх та малолітніх дітей, які отримали статус дітей, позбавлених батьківського піклування;

-про  надання дозволу батькам на надання ними згоди для вчинення правочину неповнолітньою дитиною стосовно укладення договору оренди земельної ділянки;

-про доцільність позбавлення батьківських прав матері по відношенню до малолітньої дитини;

-про продовження терміну перебування дітей в сім’ї патронатного вихователя та КНП «Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу Кіровоградської обласної ради».

За результатами розглянутих питань прийнято відповідні рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.