«Кумоньки» отримали Гран-прі фестивалю

Дата: 15.09.2021 14:11

11вересня 2021 року в смт Смоліно Новоукраїнського  району Кіровоградської області  відбувся відкритий фестиваль-конкурс  української пісні та фольклору «З чистих джерел».

На цьому фестивалі були представлені 20 колективів художньої самодіяльності. Вокальний гурт «Кумоньки»  Ганно-Требинівського сільського будинку культури також взяв участь у фестивалі-конкурсі  і отримав Гран-прі за свою високу виконавську майстерність.

Колективу було вручено почесний коровай,  який символічно  передає право проведення наступного  фестивалю-конкурсу Устинівській селищній територіальній  громаді. Учасники колективу завітали в селищну раду, урочисто передали коровай  селищному голові Пенькову Ігорю Олександровичу з побажаннями    продовження традицій  проведення такого роду фестивалів-конкурсів. В свою чергу селищний голова привітав колектив з перемогою і подякував за вагомий внесок у культурно-мистецький розвиток громади.

Фото без опису Фото без опису  Фото без описуФото без опису  Фото без опису