Модернізація харчоблоків закладів освіти

Дата: 15.09.2021 15:17

За ініціативи селищного голови Пенькова І.О. та підтримки депутатського корпусу Устинівської селищної ради для  впровадження реформи шкільного харчування, модернізації харчоблоків у  бюджеті територіальної громади на 2021 рік передбачались  кошти у сумі 150 тис. грн.  для оновлення обладнання харчоблоків загальноосвітніх навчальних закладів.

В результаті проведення законодавчо визначених процедур  оновлено матеріально-технічну базу   харчоблоків  КЗ Устинівське НВО ЗШ І-ІІІ ступенів,  КЗ Інгульське  НВО ЗШ І-ІІІ ступенів ,  КЗ Димитровське НВО ЗШ І-ІІІ ступенів.  Придбане сучасне обладнання значно заощадить сили та час працівників кухні,  натомість буде приділено більше уваги розробці асортименту меню, щоб шкільні обіди були смачними, а головне – корисними.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису  Фото без опису