РОЗПОЧАТО ТВОРЧИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Дата: 17.09.2021 15:00

16 вересня 2021 року  комунальний заклад «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради  гостинно зустрічав  своїх вихованців. Саме в цей день відбулось урочисте відкриття нового 2021-2022 навчального року.

З привітальним словом та побажаннями гарного творчого навчального року до присутніх звернулись заступник селищного голови Сівова Наталія Миколаївна, начальник відділу освіти, сім»ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради Сербіненко Олександр Миколайович та директор комунального закладу Новікова Лілія Вікторівна.

В ході проведення заходу переможці всеукраїнських та обласних конкурсів отримали грамоти та подяки від  комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості».

В новому 2021-2022 навчальному році гуртковою роботою буде охоплено 480 здобувачів освіти, які будуть займатися в 32 гуртках, що працюватимуть в загальноосвітніх навчальних закладах Устинівської громади.

Отже творчий сезон 2021- 2022 навчального року розпочато! Чекаємо на нові досягнення вихованців закладу.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису