Робоча поїздка голови Кропивницької райдержадміністрації

Дата: 20.09.2021 17:16

Сьогодні з робочим візитом на Устинівщину завітали представники Кропивницької районної державної адміністрації на чолі з головою Пастушенком  Віталієм Анатолійовичем.

В ході робочого візиту голова райдержадміністрації  відвідав КНП «Устинівська лікарня», КНП «Устинівський центр первинної медико-санітарної  допомоги», в тому числі пункт щеплення від COVID-19, де поспілкувався з медиками та людьми, які перебували в закладах, поцікавився забезпеченістю лікарями, наявним обладнанням інше. Також Віталій Анатолійович ознайомився з роботою відділу соціального захисту та охорони здоров’я Устинівської селищної ради, Устинівського військомату та 22 державної пожежно-рятувальної частини.

Працівники ж  Кропивницької райдержадміністрації відвідали заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, прийомні сім’ї, які мешкають на території  Устинівської громади.

По завершенню робочого візиту голова Кропивницької райдержадміністрації Пастушенко В.А. спільно з селищним головою Пеньковим І.О. презентували громаді оновлений та осучаснений інтерактивний спортивний майданчик.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису