«Вересневі самоцвіти»

Дата: 24.09.2021 16:32

24 вересня  аматори закладів культури Устинівської територіальної громади долучилися до відзначення  51- шого Всеукраїнського  свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти». В цьому дійстві  взяли участь аматорські театральні колективи  Седнівського, Димитрівського, Олександрівського,  Сонцівського, Березівського, Ганно – Требинівського  сільських Будинків культури, Брусівського сільського клубу, КЗ  «Устинівський будинок культури» Устинівської селищної ради.

У виконанні самодіяльних артистів  демонструвались  уривки з творів   Нечуя – Левицького «Кайдашева сім’я», Карпенка- Карого «Хазяїн», гумористичні сценки «Кумасі на святі», «Сільські замальовки», «Як жінки вибирали чоловіків по інтернету», «Чужому навчайтесь, свого не цурайтесь», «Фітнес в сільському клубі», уривок твору  Гоголя «Ніч перед Різдвом», сценка  «Солохи і Чорта».

Концепцією святкування «Вересневих самоцвітів» є популяризація театрального мистецтва в Україні.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису