У пріоритеті роботи - наповнення бюджету !

Дата: 27.09.2021 14:27

В Устинівській селищній раді  відбулося спільне засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджету Устинівської селищної територіальної громади, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та міжвідомчої робочої групи з протидії незаконного обігу підакцизних товарів.

На комісії розглянуто питання щодо

-  сплати акцизного податку фізичними особами-підприємцями та юридичними особами  до бюджету Устинівської територіальної громади, погашення податкового боргу та обговорено стан виплати  заробітної плати по підприємствах і установах, які функціонують  на  території громади.

В ході роботи обговорено шляхи вирішення проблемних питань та надано потрібні доручення відповідальним працівникам селищної ради.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису