УВАГА!!! Спливає термін подачі до державного реєстратора структури власності та інформації про бенефіціарів.

Дата: 28.09.2021 11:36

Нагадуємо, що всі юридичні особи повинні подати відповідні документи  по 10 жовтня 2021 року включно.

Одночасно повідомляємо, Міністерством фінансів України опубліковано нові зразки складання схематичного зображення структури власності.

Нові зразки заповнення дещо відрізняються від попередньої редакції. Так, підприємствам з великою кількістю фізичних осіб – засновників, доведеться зазначити інформацію про всіх фізичних осіб. Крім того, додано зразки для державних підприємств та підприємств, в яких держава володіє 50 % капіталу.

Зразки складання схематичного зображення структури власності можна переглянути за посиланням: