Відзначення Дня ветерана в Ганно-Требинівці

Дата: 04.10.2021 16:42

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

З нагоди святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в селі Ганно-Требинівка Інгульського старостинського округу пройшов урочистий захід, під час якого, причетних до цього свята людей,  привітали староста  Федунець Т.М. та депутат селищної ради  Гриджук В.М. Дуже гарний концерт подарували учасники Ганно-Требинівського СБК, гурт «Кумоньки» та Дмитро Малетич.

Шановні наші,  батьки, дідусі, бабусі, ветерани війни, праці, пенсіонери живіть довго і щасливо, міцного вам здоров’я та мирного неба!