Молозовенко Віталій Володимирович

Дата: 11.10.2021 21:42

Народився 6 червня 1995 року в селі Тирлова Балка Устинівського району Кіровоградської області  у багатодітній родині. Закінчив 9 класів Димитровської ЗОШ. У 2014 році закінчив Кіровоградське училище ПТУ№ 4 та здобув фах електрогазозварювальника. Тимчасово працював у ПСП «Димитрово».  Потім прийняв сміливе рішення служити Вітчизні.  Віталій -  старший солдат, командир відділення безпілотних авіаційних комплексів розвідувального взводу 34-го батальйону. Мав «золоті руки», увесь час щось ремонтував,  знався на різних видах техніки, міг поладнати сантехніку, викласти грубку. На жаль, доля не вберегла воїна від підступної ворожої міни.

13 червня 2019 року загинув  в селищі Піски (Ясинуватський район) від мінно-вибухової травми під час виконання бойового завдання. Поховали Віталія на місцевому кладовищі в рідній Тирловій Балці 17 червня 2019 року. У зв’язку із загибеллю військовослужбовця  Віталія Молозовенка  в зоні проведення антитерористичної операції  розпорядженням голови Устинівської районної державної адміністрації було оголошено днями жалоби - 14,15 і 16 червня.

Без чоловіка, батька, брата та сина  лишились мама, шестеро братів та сестер, дружина й маленький син.