Вшанували воїнів-захисників

Дата: 12.10.2021 17:02

Сьогодні, 12 жовтня Устинівська громада вшановувала свої захисників. Свято, з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, Дня Українського козацтва та Дня Покрова Пресвятої  Богородиці  розпочалося з теплої зустрічі  ветеранів АТО/ООС з селищним головою . В ході бесіди обговорили проблемні питання, які хвилюють учасників бойових дій та  перспективи їх вирішення . Кожному  було вручено символічну квітку учасника заходу та гвоздику.   Почесною ходою вирушили на покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-побратимам та меморіалу. Далі – урочисте нагородження Грамотами Устинівської селищної ради та медалями «30 років Незалежності України», яке провели селищний голова Ігор Пеньков та в.о. військового комісара  капітан Шепрут В.В. За героїзм та мужність, проявлені при захисті суверенітету та територіальної цілісності України в районах проведення АТО/ООС було відзначено Бойка В.Г., Галабурду М.С., Жабуровського Є.Ф., Жабуровського М.Ф., Тимощука О.І. , Алхімова С.М., Богаша М.П., Бондаря Г.Д., Іванова В.М., Іваночка М.В., Корнілова О.П., Корніченка С.М., Котова В.В., Манастирського О.І., Науменка В.М., Присяжнюка В.В., Семенченка В.Ф., Стука В.М., Цепенюка К.І.

Аматори сцени, дитячі колективи  з усіх старостинських округів Устинівської територіальної громади підготували для учасників свята та глядачів чудову концертну програму.