У ЦНАПі вручено перше свідоцтво про народження дитини в рамках надання комплексної послуги «єМалятко»

Дата: 13.10.2021 10:48

Як повідомлялося раніше,  Центр надання адміністративних послуг розширив спектр надання адміністративних послуг, увівши послугу державної реєстрації народження дитини.

12 жовтня у ЦНАПі вручено перше свідоцтво про народження одній із сімей нашої громади. Щасливими батьками стали Олександр та Наталія Заїки.

Наразі оформити свідоцтво про народження дитини можна не тільки у відділах державної реєстрації актів цивільного стану та  пологових будинках, а відтепер, і у Центрі надання адміністративних послуг Устинівської селищної ради.

Звертаємо увагу, що, користуючись комплексною послугою «єМалятко», лише на підставі однієї заяви батьки мають змогу отримати цілий ряд послуг, що супроводжують народження дитини.

Серед них:

• державна реєстрація народження;
  • визначення походження дитини;
  • призначення допомоги при народженні;
  • реєстрація народженої дитини в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків;
  • присвоєння дитині унікального номеру запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР);
  • визначення належності дитини до громадянства України;
  • реєстрація місця проживання дитини.

Всі ці адміністративні послуги також надаються у ЦНАПі Устинівської селищної ради. Для молодих батьків - це зручно та комфортно одержати кілька адміністративних послуг в одному місці.