Дякуємо за допомогу в благоустрої громади

Дата: 18.10.2021 15:43

Устинівська селищна рада висловлює найщирішу вдячність депутату Кіровоградської обласної ради Максиму Олеговичу Собку за допомогу в покритті щебнево-піщаною сумішшю дороги до кладовища на другій сотні в смт Устинівка.  Депутат надав 100 тонн суміші відсіву та щебеню . Також дякуємо  депутатам фракції «Добробут» Устинівської селищної ради Віталію Володимировичу Присяжнюку та Валентину Петровичу Косаревичу, які власною технікою доставили та розпочали роботу по  розгортанню матеріалів, ФГ «Присяжнюк-Агро», яке забезпечило проведення робіт  дизпаливом  та екскаватором. Також активно долучилися до виконання  робіт  працівники КП «Комунальник» та небайдужі місцеві жителі селища. На сьогодні, 18 жовтня,  всі роботи завершено.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за благоустрій селища. Бажаємо вам всіх благ та міцного здоров’я.