ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВИЯВЛЕННЯ БЕЗХАЗЯЙНОГО МАЙНА

Дата: 23.10.2021 11:38

Виконавчий комітет Устинівської селищної ради повідомляє, що на території Устинівської селищної територіальної громади виявлено та розпочато процедуру визнання безхазяйним наступного нерухомого майна:

• приміщення гуртожитку за адресою смт Устинівка вулиця Об’їзна, 13 а (2 поверх), координати об’єкта на мапі 47.953584,32.542464;
  • відкритий танцювальний майданчик за адресою смт Устинівка вулиця Мазуренка, № 46 б, координати об’єкта на мапі 47.957573,32.537466;
  • гідротехнічна споруда на водному об’єкті р. Березівка  за межами населеного пункту між смт Устинівка та с. Криничуватка, координати об’єкта на мапі 47.984055,32,574110

У зв’язку з цим, у разі наявності інформації щодо можливих власників зазначеного майна або наявності у власників правоустановчих документів на майно, просимо звертатися до відділу  комунальної власності, містобудування та архітектури, житлового-комунального господарства, охорони  навколишнього  природнього середовища та благоустрою Устинівської селищної ради за адресою:   смт Устинівка, вул. Ювілейна 2, каб.18, тел. 0523941967.