ПРОТИПОЖЕЖНІ ЗАХОДИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Дата: 28.10.2021 08:59

Днями в КЗ «Устинівське НВО ЗШ І-ІІІ ст.» завершено встановлення автоматичної пожежної сигналізації. Такі ж пожежні сигналізації напередодні нового навчального  року встановлені у КЗ  «Інгульське НВО ЗШ І-ІІІ ступенів» та КЗ «Димитровське  НВО ЗШ І-ІІІ ступенів». Таким чином, на сьогодні, всі опорні заклади громади облаштовані пожежною сигналізацією. На дану ціль з бюджету Устинівської громади спрямовано коштів у сумі 388,2 тис. грн..

Також, завершені роботи по обробці дерев’яних конструкцій, які проводились у філії Докучаєвська ЗШ І-ІІ ст.. та філії Криничненська ЗШ І-ІІ ст.. Вартість виконаних робіт склала 109,3 тис. грн. місцевих коштів.

Встановлення пожежної сигналізації, обробка дерев’яних конструкцій та проведення інших протипожежних заходів  — це питання, в першу чергу, безпеки і життя наших дітей. Учні, які здобувають освіту в Устинівській громаді, мають отримувати якісні освітні послуги у безпечних і комфортних умовах.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису