УВАГА!!! Термін подачі до державного реєстратора структури власності та інформації про бенефіціарів продовжено.

Дата: 28.10.2021 15:56

10 жовтня набув чинності Закон № 1805-IX "Про внесення змін до деяких законів України щодо зазначення та подання відомостей про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності юридичної особи". Закон був опублікований у газеті "Голос України" 9 жовтня.

Законом продовжено термін подання структури власності.

Таким чином, юридичні особи подають державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника протягом одного року з дня набрання чинності нормативно-правовим актом, яким затверджена форма та зміст структури власності (з 11 липня). Тобто строк подання структури власності продовжили ще на 9 місяців (до 11 липня 2022 року).