ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ

Дата: 29.10.2021 16:06

29 жовтня 2021 року свій 95-й день народження святкує жителька с. Новоігорівка Власенко Ганна Данилівна. 95 років - немаленька дата. Це вік мудрості і осмислення свого життєвого шляху. Скільки важливих справ було зроблено за всі ці роки.

Привітати Ганну Данилівну з цією значною датою пройшли староста Новоігорівського старостинського округу Шапошніков О. В. та працівники Будинку культури. Олександр Віталійович побажав ювілярці міцного здоров’я, уваги від дітей та рідних та вручив подарунок, квіти і святкову листівку. Був ще один незвичайний подарунок – живий кролик. Господиня тримає в господарстві кроликів, і бідкалася, що немає кролика-самця. Тож Олександр Віталійович не пропустив такої нагоди поповнити Ганні Данилівні господарство. Незважаючи на свій поважний вік, Ганна Данилівна ще сама вправляється по господарству та на городі. Та і діти не залишають маму без уваги, при нагоді приїжджають, щоб допомогти. Ольга Гук привітала господиню піснею « Родина».

Нехай Господь дарує Ганні Данилівні міцного здоров’я на багато років.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису