ПРАЦЮЄМО НАД ЗАЛУЧЕННЯМ ЛІКАРІВ

Дата: 29.10.2021 19:39

Комунальне некомерційне підприємство «Устинівська лікарня» Устинівської селищної ради Кіровоградської області - є багатопрофільним лікувально-профілактичним закладом, який забезпечує кваліфіковану стаціонарну і поліклінічну допомогу населенню громади, згідно встановленого порядку, є відповідальним за організацію, та якість медичного обслуговування .

Не зважаючи на критичний стан з наявністю лікарів у всіх закладах охорони здоровв області керівництвом лікарні вживається ряд заходів, щодо залучення спеціалістів в галузі медицини до роботи на території громади.

Зокрема, в період з 23.08.2021 по 26.10.2021  прийнято на роботу лікаря-отоларинголога , лікаря-дерматовенеролога та лікаря-педіатра.

Вирішується питання, щодо прийняття на роботу найближчим часом лікаря-терапевта та лікаря-хірурга.

Лікувальний заклад має житловий фонд для забезпечення проживання вказаних спеціалістів на території обслуговування.