Працює відділення натуральної та грошової допомоги

Дата: 04.11.2021 13:06

При Центрі надання соціальних послуг Устинівської селищної ради діє відділення натуральної та грошової допомоги, в якому обслуговуються пенсіонери, одинокі люди та громадяни з інвалідністю.

Однією з послуг цього відділення є послуга видачі одягу б/в для людей, які перебувають на обслуговуванні у Центрі.

Директором центру Массоріною Л.І. було доставлено гуманітарну допомогу у вигляді одягу та постільної білизни б/в від Кіровоградського обласного благодійного фонду «Служба Самарянина». На цьому тижні одяг та постільна білизна б/в доставлялись пенсіонерам, які обслуговуються Центром.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису