Рейд по перевірці дотримання карантинних обмежень.

Дата: 11.11.2021 15:04

10 листопада 2021 року робочою групою з перевірки  дотримання протиепідемічних заходів був проведений відповідний рейд в Новоігорівському  та Криничуватському старостинських округах. В ході рейду було перевірено заклади торгівлі на предмет дотримання протиепідемічних норм та заходів на період карантину, а саме  дотримання режиму носіння захисних масок, збереження соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах торгівлі. В ході перевірки було наголошено на обов’язковому використанні в місцях скупчення людей засобів індивідуального захисту (масок), дотриманні соціальної дистанції, застосування антисептиків та своєчасне проведення дезінфекції контактних поверхонь.  Шановні мешканці громади, закликаємо вас -  дотримуйтесь правил протиепідемічної безпеки: носіть засоби індивідуального захисту, частіше і ретельно мийте руки та дезінфікуйте їх, бережіть себе та своїх рідних.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису