Інсайти сьогодення від юних дослідників Устинівщини

Дата: 22.11.2021 11:13

17 листопада 2021 року відбувся обласний конкурс наукових проєктів «Інсайти сьогодення від юних дослідників Кіровоградщини». В онлайн захисті наукових проєктів взяли участь юні науковці  комунальних закладів  «Устинівське НВО ЗШ І-ІІІ ступенів» та «Інгульське НВО ЗШ І-ІІІ ступенів»  Устинівської селищної ради.

В номінації «Технічні науки» захищали свої дослідницькі доробки учні КЗ Устинівське НВО :  Тараненко Анна (10 клас) з темою «Штучний фотосинтез»; Пінчук Руслан (9 клас) – «Побутовий кондиціонер»; Садовенко Софія (8 клас) – «Замінник пластику»; Осадча Катерина (8 клас) – «Реконструкція в домашніх умовах»; Резнік Анастасія (8 клас) –«Основи дизайнерського ремонту»; Тараненко Олександр (8 клас) – «Саморобні фізичні прилади: спектроскоп»; Дюкова Анастасія (7 клас) «Віконний кондиціонер», керівник проєкту- Олійник Ольга Миколаївна.

Учениці КЗ Інгульське НВО продемонстрували результати своїх напрацювань у відділенні філософії та суспільствознавства, секція «Педагогіка» , за темою «Моя школа реалії, виклики і перспективи»: Чепурна Вікторія (7 клас) питання «Критичне мислення підлітків», Пастушенко Валерія (9клас) з темою «Адаптація першокласників до освітнього процесу», керівник проєкту – Гриджук Надія Олександрівна.

Пастушенко Валерія посіла І місце.

Осадча Катерина та Резнік Анастасія зайняли ІІІ місце,  Тараненко Анна рекомендована для захисту свого проєкту у ІІ Всеукраїнському етапі. Вітаємо наших переможців! Велике дякуємо учасникам та науковим  керівникам!