Виставка-конкурс «Український сувенір»

Дата: 23.11.2021 14:23

В комунальному закладі «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» 19 листопада завершено І  етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». В заході взяли участь вихованці гуртків будинку дитячої та юнацької творчості та учні закладів загальної середньої освіти Устинівської СТГ.

Виставка-конкурс проводилася з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, відродження національних традицій у дитячій творчості, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва.

На виставці були представлені вироби, виготовлені з дерева, трави, паперу, солоного тіста, мішковини та інших природних матеріалів.

Роботи, виготовлені у різноманітних техніках  декоративно-ужиткового мистецтва,  оцінювало журі у складі: Сівової Н.М. – заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів влади, Мудрака С.В. – виконуючого обов’язки начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради, Колісник Л.М. – головного спеціаліста відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради, Понзель Ю.О. – директора КЗ «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості».

Відповідно до умов Всеукраїнської  виставки-конкурсу журі обрало роботи, які представлятимуть Устинівську СТГ на обласному етапі в таких номінаціях:

- предмети вжитку, що можуть бути зразками традиційної української сувенірної продукції:  робота «Глечик з лимоном», автор  Кудінова Олеся, гурток «Юні природолюби» філії «Устинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»;

- сучасний дизайнерський виріб: робота «Україночка», колективна робота учнів 4-6 класів філії «Докучаєвська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», керівник Мороз А.М. та робота «Гарбуз – талісман осені», автор Горщарук Карина, гурток «Дивоцвіт» КЗ  Димитровське НВО, керівник Постригань О.О.

- традиційна образотворча іграшка: робота «Баба Яга», автор Савченко Андрій, гурток «Лідер», КЗ «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» (керівник Подолюк А.І.);

- традиційна технічна іграшка: робота «Сонячний коник», автор Лисенко Юлія, гурток «Лідер», КЗ «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» (керівник Подолюк А.І.);

- копія стародавніх іграшок, збережених в родинах протягом декількох поколінь: робота «Безручка», автор Волкова Марія, гурток «Лідер», КЗ «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» (керівник Подолюк А.І.);

Вітаємо переможців та бажаємо успіху на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису