Шістнадцята сесія селищної ради

Дата: 24.11.2021 16:47

24 листопада селищний голова Ігор Пеньков провів позачергову шістнадцяту сесію  селищної ради восьмого скликання. У пленарному засіданні взяли участь 16  депутатів із 22.  В роботі сесії взяв участь депутат обласної ради Міщенко В.П.

Одне питання порядку було виключено з порядку денного, решту питань було підтримано щодо включення до розгляду на сесії. Майже всі рішення були прийняті одностайно за проектами постійних комісій ради.

Депутати внесли зміни в Програму благоустрою населених пунктів Устинівської селищної ради на 2021-2025 роки.

Прийнято рішення про зміни до програми соціального захисту населення Устинівської селищної ради на 2021-2025 роки.

Затверджено звіт про виконання бюджету Устинівської селищної ради за 9 місяців 2021 року. Внесено зміни до цьогорічного бюджету територіальної громади. Прийнято рішення про необхідність ліквідації та виведення з базової мережі закладів культури Устинівської селищної ради (заклади тільки значаться на папері). На старост територіальних громад покладено обов’язки із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, вчинення дій щодо ведення погосподарського обліку. На пленарному засіданні розглянуто 100 питань, пов’язаних із землею.