Проведено щотижневу нараду

Дата: 25.11.2021 10:53

25 листопада 2021 року під керівництвом селищного голови Ігоря Пенькова відбулася  щотижнева нарада за участю заступників селищного голови та  керівників структурних підрозділів селищної ради.

На порядку денному розглядалися питання, що стосувалися покращення надання послуг закладами  соціальної сфери, функціонування закладів освіти в період опалювального сезону, підготовку до новорічних свят відділом культури та залучення до участі в святкуваннях дитячих колективів зі школи естетичного виховання та  КЗ «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради, контролю за своєчасністю сплати  земельних податків тощо. Також селищним головою було наголошено на необхідності покращення роботи по проведенню вакцинації від COVID у зв’язку зі зростанням захворюваності жителів  громади.

За результатами наради селищним головою було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів селищної ради.