До служби в армії – готовий!

Дата: 07.12.2021 07:59

«Молюсь за тебе, Україно,

Молюсь за тебе кожен час,

Бо ти у нас одна- єдина»,-

писав в своїх віршах Тарас.

«Молюсь, - казав він, - щоб у тебе не було між людьми війни.

Щоб завжди було чисте небо,

На нашій стомленій землі»

03 грудня, напередодні відзначення 30- річчя Збройних Сил України, в КЗ «Устинівське НВО «ЗШ І-ІІІ ст.» Устинівської селищної ради» за участі старшокласників відбувся спортивно-військово- патріотичний захід «До служби в армії готовий!». На  святковій лінійці із вітальними словами виступили заступник селищного голови Сівова  Н.М. та директор закладу Заворітній О.М. Привітали майбутніх воїнів і першокласники. А дівчатка 10 класу власноруч виготовили пам’ятні сувеніри.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам'ять загиблих воїнів АТО, героїв, які полягли в боях за незалежність України.

Чуттєво прозвучала  пісня «Мальви» у виконанні Юлії Пінчук.

Учасники змагань виконали композицію «Молюсь за тебе, Україно!». Вихованці хореографічного гуртка школи естетичного виховання подарували присутнім танок «Василина».

Змагання проходили у таких випробуваннях: підтягування, комплексна силова вправа, стрільба з пневматичної гвинтівки, розбір та збір автомата Калашникова, спорядження магазину, полоса перешкод, «Військові звання». І ось –переможці! Перше місце розділили  Мелентьєв Костянтин та Карпенко Ярослава, друге- Андрієнко Володимир та Черниш Іван, третє- Кузніцов Євген, Орбан Василь та Кравченко Сергій. Вітаємо наших переможців!

І щиро вітаємо мужніх і сильних духом зі святом чоловіків і жінок з Днем Збройних сил України. Бажаємо незламної волі у подоланні усіх труднощів буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та здійснення мрій, а всім нам – миру і спокою на українській землі.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису