У музеї – сучасне освітлення

Дата: 15.12.2021 11:58

У комунальному закладі «Устинівський музей історії» завершились електромонтажні роботи з реконструкції освітлювальної мережі експозиційної зали. Здійснено повну заміну проводів живлення, встановлено сучасні світлодіодні світильники і прожектори, які забезпечать якісне освітлення експонатів та протипожежну безпеку.  А новенькі жалюзі захистять документи  і світлини від негативного впливу прямих сонячних променів.

Все це стало можливим завдяки благодійній допомозі депутата Кіровоградської обласної ради Собка Максима Олеговича. Це не перша інвестиція депутата у справу збереження  історичної пам’яті і народних традицій у житті громади. Приміром, збірник легенд «Таємниці і магія Монастирища» теж був виданий коштом М.О.Собка.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу та бажаємо усіляких гараздів у житті та процвітання у бізнесі!