Виставка-конкурс «Новорічна композиція»

Дата: 17.12.2021 16:21

Зовнішній антураж  і урочиста атмосфера – важливі складові будь-якого свята, а особливо Нового Року. Саме тому напередодні свят кожен намагається прикрасити свій будинок. Оригінально облаштувати інтер’єр до новорічних свят допоможе не тільки ошатна ялинка, але і різноманітні тематичні композиції та букети. Маленькі декоративні ялинки, вінки, красиво оформлені свічки, вази чудово доповнюють декор або навіть стануть непоганою заміною традиційної ялинки.

З метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи,  розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності,  формування практичних умінь та навичок вихованців щодо виготовлення новорічно-різдвяних композицій,  які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, в  комунальному закладі «Устинівський  Будинок  дитячої та юнацької творчості» проведено територіальний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція».

В заході взяли участь вихованці гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості, учні закладів загальної середньої освіти Устинівської СТГ.

На виставці були представлені вироби, виготовлені з дерева, трави, паперу , мішковини та інших природних матеріалів.

Роботи, виготовлені у різноманітних техніках декоративно-ужиткового мистецтва, оцінювало журі у складі: Сівової Н.М. – заступника селищного голови , Мудрака С.В. – виконуючого обов’язки начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради,  Понзель Ю.О. – директора  КЗ «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості».

Відповідно до умов Всеукраїнської виставки-конкурсу журі обрало роботи, які представлятимуть Устинівську СТГ на обласному етапі в таких номінаціях:

- новорічний букет «Різдв`яне диво», колективна робота  гуртка «Юні природолюби» філії «Устинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»;

- новорічний подарунок «Сніговичок в етно кожушинці», автор Бобик Анна Андріївна, гурток «Дивоцвіт» КЗ Димитровське НВО ЗШ І-ІІІ ступенів;

- новорічне панно «Різдвяне натхнення», колективна робота членів гуртка «Умілі ручки», філія «Докучаєвська ЗШ І-ІІ ступенів»;

-новорічна композиція «Казковий рояль», автор Крещук Марія Анатоліївна, гурток «Сувенірний»,  КЗ Димитровське НВО ЗШ І-ІІІ ступенів;                   ;

- новорічний вінок, автор Голяк Богдан Юрійович, гурток «Умілі ручки»,  КЗ «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості»;

- стилізована ялинка «Лісове диво», автор Поліщук Аліна Олегівна, гурток «Майстерня цікавих справ» та стилізована ялинка, автор Круль Анна Євгенівна, гурток «Умілі ручки»,  КЗ «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості»;

-сюжетна композиція «Казкова зима», автор Соколовська Софія Павлівна, філія «Устинівська ЗШ І-ІІ ступенів» КЗ «Устинівське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

Вітаємо переможців та бажаємо успіху на обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Новорічна композиція»!