Дезінфікуючі засоби та господарський інвентар для закладів освіти

Дата: 31.12.2021 13:15

Для забезпечення покращення епідеміологічної безпеки закладів  освіти  та запобігання розповсюдження COVID-19  Устинівською селищною радою, за підтримки депутатського корпусу, вживаються відповідні заходи із залученням фінансового ресурсу. Так, у грудні 2021 року у бюджеті громади передбачено 150,0 тис. грн. для здійснення протиепідемічних заходів. На ці кошти  придбано  засоби індивідуального захисту - маски та щитки  захисні, спеціальні засоби "Септомакс» для дезінфекції робочих поверхонь приміщень та підлоги навчальних закладів, концентрований високоякісний засіб « Білизна»  для ручного миття посуду столового, лабораторного, кухонного інвентарю і обладнання.

Не оминаємо увагою і господарські потреби закладів освіти. Для утримання приміщень та прилеглих територій  в належному вигляді  спрямовано 36,0 тис. грн. та придбано: тачки садові, електродрилі, електроперфоратори, акумуляторні шуруповерти  та дрібний господарський інвентар ( віники, сапи, швабри тощо).