Увага!!! Стартує реєстрація на пробне ЗНО

Дата: 05.01.2022 13:40

З 5 по 22 січня проходитиме реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання  (ЗНО).

Для того, щоб взяти участь у пробному ЗНО необхідно зареєструватися на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти. Вартість участі в одному тестуванні становить 270 грн.

Для всіх зареєстрованих будуть створені інформаційні сторінки, на яких після 10 березня розміщуватиметься інформація про час і місце проходження пробного ЗНО та результати проходження тестування.

Розклад проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році:

19 березня - з української мови, а також з української мови і літератури;

26 березня - з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета. Результати тестування з української мови і літератури та з української мови будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників до 25 березня, з інших предметів – до 1 квітня.

Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.Фото без опису